Harnessky: módny doplnok harness zo Slovenska

Pod šikovnými rukami slovenských remeselníkov vzniká adaptácia zahraničného výrobku, ktorý získava stále viac na popularite.

Hoci v zahraničí sa tešia veľkej popularite, na Slovensku ich pozná málokto. Popruhy na telo, alebo aj popruhy na nohy sú módnym doplnkom, ktoré zaručene ozvláštnia každý outfit. Zvýrazňujú pás a opticky dodávajú prsiam objem. Už v minulosti sa nosili korzety, ktoré mali za úlohu zvýrazňovať telesné prvky.

Prečo sme vytvorili Harnessky?

Po prvotnom nadšení zo zahraničného trendu prišlo veľké sklamanie. Výrobky na trhu neboli v kvalite, ktorú by sme očakávali. Šlo o tenkú koženku alebo tenkú kožu, ktorá bola popraskaná a pred výrobou sa nijako netriedila. Pri nosení sa nevzhľadne naťahovala a ľahko sa poškodila, keďže daný popruh bol mnohokrát pod tlakom pri bežnom nosení – zohýbaní či zaťažovaní. Šlo skôr o spodné prádlo či bielizeň než módny doplnok, pričom ceny týchto výrobkov boli premrštené.

Aké boli naše kritéria pri výrobe?

Rozhodli sme sa vytvoriť primárne módny doplnok, ktorý by ženy mohli nosiť na tričká, blúzky, šaty či sukne alebo nohavice. Koža je špeciálne farbená a zažehľovaná vo výrobe tak, aby nedošlo k zafarbeniu odevu. Nemusíte sa preto báť ani o svoju snehobielu košeľu.

Žiadna koženka a opasková hrúbka

Pri výrobe sme použili kožu opaskovej hrúbky. Hrubšie popruhy prinášajú hneď niekoľko výhod oproti tenkej koženke. Vydržia zaťaženie ako klasický opasok, a teda majú aj dlhšiu životnosť než tenký pás koženky. Opasková hrúbka sa nijako nenaťahuje ani napriek tomu, že Harnesskám dáte zabrať. Navyše výborne držia postavu a opticky zužujú pás. Dokonca aj prsia pôsobia v Harnesskách opticky väčšie.

Kvalitné kovové materiály

Kovové komponenty sú tvrdé a pevné, pretože sa používajú pri výrobe oprát či konských sediel. Vydržia oveľa väčšie zaťaženie, než k akému príde pri bežnom nosení. Ponúkame dve farebné verzie kovových častí: strieborné z poniklovanej ocele a zlatú farbu majú celomosadzné komponenty. Celomosadz znamená, že nejde o žiadne pomosadzené kovy, z ktorých by sa časom ošúchala zlatá farba.

Rôzne veľkosti

Každý model sme navrhli tak, aby sadol rôznym typom postáv. Chudučké ženy sa nemusia báť dlhých pretŕčajúcich popruhov z opaskov, keďže sme pre nich vyrobili veľkosť S pre obvod pása 60 – 75cm. Pre ženy s krivkami ponúkame veľkosť M, ktorý je určený pre obvod pása 70 – 85 cm. Pokiaľ vám žiaden z našich modelov nesadne, ponúkame službu výroby na mieru. Písať nám môžete na mail harnessky@harnessky.sk, kde dohodneme všetky podrobnosti vašich vysnívaných Harnessiek.

Množstvo farebných kombinácií

Hoci neutrálne farby ako čierna, hnedá či biela sú stávkou na istotu, nechceli sme, aby naše Harnessky boli jedna veľká nuda. Rozhodli sme sa preto priniesť veselé farby, ktoré spestria nielen váš outfit, ale aj deň. V ponuke nájdete preto aj výraznú červenú, slniečkovú žltú, polnočnú modrú či oceánsku zelenú.

Čoskoro nové modely

Nechceme zaspať na vavrínoch, a preto pripravujeme ďalšie modely Harnessiek k vašim outfitom. Čoskoro sa môžete tešiť aj na úplne nové materiály, z ktorých ste ešte Harnessky nevideli. Všetky dostupné modely si môžete pozrieť v sekcii E-shop.

Sledujte nás aj na Facebooku alebo Instagrame a budete informovaní medzi prvými, čo pre vás chystáme.

Nákupný košík