moto-harnessky

Nové Harnessky: Popruhy na nohy v predaji!

Zatiaľ ste Harnessky mali možnosť vidieť len na tele. Zdobili šaty, blúzky, ale aj tričká. No odteraz môžu Harnessky zvýrazniť aj vaše jeansy. Privítajte popruhy na nohy!

Harnessky vznikli ako projekt pre sebavedomé ženy, ktoré sa neboja vyniknúť. Opásali a zaviazali sme sa nimi, aby sme mohli opticky zúžiť svoj driek či zväčšiť menšie prsia. Čo však robiť v prípade, ak by sme chceli ozvláštniť dolnú polovicu tela a upriamiť pozornosť na nohy?

Harnessky Alice a Mila

S týmto nám pomôžu nové modely Harnessiek, ktoré sú určené na nohy. Oba sú prakticky nastavovateľné aj na dĺžku, aj na obvod stehna. Upevnenie na nohavice zabezpečuje karabínka, ktorá sa nenápadne zahákne na pútko obľúbených riflí. V ponuke máme dve verzie: model Mila je jemnejší a Alice je viac rebelský. Môžete ich nájsť v sekcii E-shop.

Popruhy na nohy na mieru

Milu a Alice zatiaľ vyrábame iba v čiernej farbe so striebornou farbou kovových komponentov. Ponúkame však aj možnosť výrobky na mieru. Ak by ste chceli tieto produkty v inej farebnej kombinácii, napíšte nám na harnessky@harnessky.sk a dohodneme detaily vašich vysnívaných Harnessiek na nohu.

Ešte nie ste naším fanúšikom na Facebooku alebo Instagrame? Pridajte sa k nám!

Nákupný košík