Svadobné harness z kryštálov a periel

Privítajte s nami novú svadobnú sezónu so špeciálnymi Harnesskami z kryštálov a periel. Toto sú svadobné harness popruhy z našej výroby. 

Stále ste nenašli svoje vysnívané svadobné šaty alebo vám už visia doma na vešiaku a hľadáte k ním vhodné doplnky? Práve objavili doplnok, ktorý vám ozdobí svadobné šaty. Naše svadobné popruhy na telo vytvoria zaujímavý detail na fotografiách a tiež opticky zúžia pás. Všetci svadobčania si vás budú zaručene obzerať na hostine. A nie len preto, že ste nevesta, ale aj kvôli neprehliadnuteľnému doplnku na vašom trupe.

Naše svadobné harness

V ponuke máme perlové popruhy na telo Pearl a kryštálové popruhy na telo Crystal. Na ich výrobu boli použité kvalitné perličky a kryštáliky českej značky Preciosa®. Ide o výrobcu s tradíciou v unikátnej brúsiacej technike už od roku 1915, pričom dnes pôsobí v 140 krajinách sveta. 

Svadobné harness ponúkame v našich dvoch klasických veľkostiach okolo pása:

  • S s obvodom pása 60 – 75 cm,
  • M s obvodom pása 70 – 85 cm,

Čo sa týka dĺžky ramienok, väčšine zákazníčkam sedí štandardná dĺžka 75 cm. Pokiaľ však potrebujete inú dĺžku, zadajte ju do poznámky k objednávke alebo nám ju pošlite mailom na harnessky@harnesssky.sk.

Ako sa správne odmerať?

Pri meraní svojho tela odporúčame dodržať naše rady, ktoré sme spísali v samostatnom článku: Ako správne odmerať svadobné Harnessky?

Ešte nie ste naším fanúšikom na Facebooku Instagrame? Staňte sa ním, aby vám neunikli žiadne novinky.

1 názor na “Svadobné harness z kryštálov a periel”

  1. Pingback: Ako správne odmerať svadobné Harnessky? - harnessky.sk

Komentáre sú uzavreté.

Nákupný košík