Nové Harnessky: Opasok s taštičkami v predaji!

Doteraz boli Harnessky len popruhy na telo alebo ako popruhy na nohy. Ozvláštnili a ozdobili mnohé šaty, blúzky či tričká, ale aj jeansy. Teraz však Harnessky prichádzajú s inovovanou verziou ľadvinky. Privítajte opasok s taštičkami!

Harnessky vznikli najskôr na zvýraznenie pásu, pričom opticky zúžia driek, ale aj dodajú prsiam objem. Po tom sme predstavili popruhy na nohy, ktoré tiež môžete nájsť v sekcii E-shop.

Opasok s taštičkami Angelina

Opasok obsahuje kovový polkrúžok a karabínku na zavesenie prívesku a dve taštičky, ktoré sú určené na mobil a doklady s kľúčmi. Vďaka opasku Angelina budete mať voľné ruky aj napriek tomu, že budete mať všetky potrebné drobnosti so sebou. Opasok možno nosiť na dva spôsoby: okolo pása alebo aj ako ľadvinku cez plece.

TIP!
Pri výbere veľkosť je dobré pamätať na to, že pokiaľ chcete opasok nosiť cez plece, budete pravdepodobne musieť siahnuť po väčšej veľkosti než po tej, ktorú nosíte okolo pása. Pred samotným nákupom si môžete dĺžku opaska cez rameno odmerať aj za pomoci opaska, ktorý máte doma.

Pokiaľ by ste chceli nosiť opasok Angelina na oba spôsoby a potrebujete dve dĺžky opaskov, napíšte nám mail na harnessky@harnessky.sk. Druhý opasok bez taštičiek si jednoducho doobjednáte a my ho odošleme na vami zvolenú adresu.

Stále nie ste naším fanúšikom na Facebooku a Instagrame? Pridajte sa do našej komunity!

Nákupný košík