Ako správne odmerať svadobné Harnessky?

Chceli by ste ozdobiť svoje svadobné šaty niečím nezvyčajným? Pozrite si naše svadobné Harnessky. 

V máji sme vám predstavili novinky z našej dielne, ide o svadobné harness, známe aj ako popruhy na telo. V ponuke máme perlové popruhy na telo Pearl, ale aj kryštálové popruhy na telo Crystal. Pri výrobe boli použité kvalitné komponenty značky Preciosa®.

Ponúkame vám návod, ako sa správne odmerať, aby ste si mohli objednať svadobné Harnessky podľa svojich predstáv:

1.) Vyberte si svoje vysnívané svadobné šaty. Na meranie použite krajčírsky meter. Ostatné spôsoby merania môžu zapríčiniť nežiadúce odchýlky, vďaka ktorým vám vyrobené Harnessky nemusia dobre sedieť.

2.) Odmerajte si obvod hrudníka v mieste, kde chcete Harnessky nosiť. Môžete tak napríklad zvoliť miesto, kde sa začína sukňa na svadobných šatách, pretože tam sa šaty rozširujú. Pozor! Merajte sa oblečená, pretože aj látka dokáže nadniesť zopár centimetrov. Získate tak skutočnú predstavu o veľkosti bez toho, aby ste trpeli v príliš tesných Harneskách alebo museli riešiť výmenu veľkosti.

 

3.) Ako pomôcku môžete použiť obyčajný opasok, ktorý máte doma. Opasok umiestnite tam, kde chcete Harnessky nosiť (ako v bode 2). Dĺžku ramienok merajte od spodnej strany opaska, čiže výsledná dĺžka bude obsahovať aj rozmer opaska.

4.) Meter natiahnite odpredu cez plece až na chrbát. Výslednú dĺžku ramienok merajte až po spodnú stranu opaska na chrbte, čiže výsledná dĺžka bude obsahovať aj rozmer opaska.

Chcete byť naším fanúšikom na Facebooku a Instagrame? Neváhajte a staňte sa ním.

1 názor na “Ako správne odmerať svadobné Harnessky?”

  1. Pingback: Svadobné harness z kryštálov a periel - O produktoch

Komentáre sú uzavreté.

Nákupný košík