Ako nosiť harness značky Harnessky?

Harnessky sú módny doplnok, ktorý dodá šťavu každému outfitu. Viete, ako správne nosiť harness?

Prečo nosiť Harnessky?

Harnessky zvýraznia pás, čím opticky formujú postavu. Sú preto ideálnym doplnkom k voľnejším šatám či blúzkam oversized strihu. Dokonca aj prsia vyzerajú vďaka nim plnšie. Ozdobia aj na prvý pohľad fádne outfity. Vďaka Harnesskám vyniknete v dave aj v obyčajnom tričku, bielej košeli či teplákových šatách.

Ako nosiť Harnessky?

Naše popruhy na telo sú vytvorené tak, aby zvýrazňovali najužšie miesto na páse. Harnessky sa nosia v mieste pod hrudným košom (v mieste pod posledným rebrom), tam je pás väčšiny žien najužší a o to viac opticky vyformujú postavu. Niektoré ženy však radšej nosia Harnessky hneď pod prsiami, čím viac na ne upramia pozornosť, avšak pás je v tomto mieste širší, keďže sa tu nachádzajú aj rebrá.

Teraz keď už viete, ako nosiť harness, prečítajte si naše dobré rady.  Pomôžu vám s výberom, akú veľkosť Harnessiek zvoliť.

Akú veľkosť Harnessiek zvoliť?

Tento módny doplnok je navrhnutý tak, aby sadol rôznym typom postáv. Z tohto dôvodu sme vytvorili dve veľkosti: S je vhodný pre obvod pása 60 – 75cm a veľkosť M pre obvod pása  70 – 85 cm. Taktiež aj nastavenie ramienok na pleciach je ľubovoľné.   

Harnessky sú ľubovoľne nastaviteľné okolo pása, ale aj ramien, a preto ich môžu nosiť aj ženy, ktoré sú nižšie, vyššie, útlejšie, či pevnejšie. Veď nie sme predsa všetky rovnaké. 🙂

Harnessky na mieru

Pokiaľ však nenájdete vyhovujúcu veľkosť, ponúkame výrobu Harnessiek na mieru, pričom cena sa nelíši od tej, ktorá je uvedená za jednotlivé modely na e-shope

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame! Neuknikne vám žiadna novinka z našej dielne.

2 názory na “Ako nosiť harness značky Harnessky?”

  1. Pingback: Harnessky boli naživo v Nitre | O nás | harnessky.sk

  2. Pingback: Akú veľkosť Harnessiek zvoliť? - O produktoch

Komentáre sú uzavreté.

Nákupný košík